Zájezdy Francouzská Polynésie – poradíme, kam se vydat

Čeká vás dovolená ve Francouzské Polynésii a nevíte, který zájezd a kam si vybrat? Zájezdy do Francouzské Polynésie jsou typické tím, že turisté nejedou do velkých a neosobních hotelových komplexů, ale bydlí v bungalovech nebo menších penzionech.

Bungalovy ve Francouzské Polynésii bývají nejčastěji na pláži, méně často ukryté v zeleni místní vegetace dále od moře. Asi nejoblíbenější formou ubytování ve Francouzské Polynésii jsou potom luxusní bungalovy přímo nad vodní hladinou. Velká terasa, postel s nebesy, prosklené panely v podlaze, kterými můžete pozorovat život pod hladinou, snídaně přivezená až k privátnímu molu… není divu, že ceny za jednu noc se může vyšplhat, až na tisíc dolarů za noc.

Opačným extrémem je potom ubytování v kempu na ostrově Bora Bora, kde za noc pod polynéskou oblohou zaplatíte asi 15 dolarů.

Jednotlivé ostrovy Francouzské Polynésie se od sebe liší jako den a noc. Je proto na zvážení, jestli vyrazíte na hlučné Tahiti, když chcete hlavně odpočívat, nebo když se necháte ubytovat na Huahine, jehož ospalá nálada není nic pro ty, co žijí hlavně v noci.

Luxusu si potom můžete užít na Bora Bora, stejně tak na ostrově Moorea. Manihi je sice méně známou, ale o to romantičtější destinací.

Francouzská Polynésie

další oblasti Francouzské Polynésie »

Partneři

Galerie

Informace a zajímavosti o Francouzské Polynésii pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel. Dovolená u moře od ESO Travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@francouzska-polynesie.info